441835-2019 - ResultRomania-Galați: Tug boats
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziție remorchere multifuncționale cu clasa de gheață având zona de navigație 3-căi navigabile interioare și remorchere multifuncționale cu clasa de gheață având zona de navigație maritim costieră
Reference number: 1644670_2018_PAAPD1015910
II.1.2.
Main CPV code
34513200 Tug boats
II.1.4.
Short description
Achizitie lot 1 – remorchere multifunctionale cu clasa de gheata avand zona de navigatie 3-cai navigabile interioare si lot 2 – remorchere multifunctionale cu clasa de gheata avand zona de navigatie maritim costiera, in conformitate cu cerintele din caietele de sarcini anexa la documentatia de atribuire. Termenul limita pana la care se primesc de la potentialii ofertanti solicitari de clarificari la documentatia de atribuire: 20 de zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Termenul limita de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari la documentatia de atribuire: 16 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Remorchere multifuncționale cu clasa de gheață având zona de navigație 3-căi navigabile interioare
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
2 buc.
Remorchere multifuncționale cu clasa de gheață având zona de navigație maritim costieră
Lot No: 2