See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare antineoplazice, diverse medicamente
Description: Antineoplazice Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor 20.
Internal identifier: 4547125/2024/1
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0070
Title: 1 ACENOCUMAROLUM COMPR. COMPR. / 4 mg
Description: Diverse medicamente
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0071
Title: 2 ACETYLCYSTEINUM compr./caps COMPR SAU CAPS / 200 mg
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0072
Title: 3 ACIDUM VALPROICUM + SARURI CAPS. MOI GASTROREZ. CAPS. MOI GASTROREZ./ 300 mg
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0073
Title: 4 ALPRAZOLAMUM COMPR. COMPR. / 0.25 MG
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0074
Title: 5 AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM COMPR. COMPR. / 875 mg / 125 mg
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0075
Title: 6 AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM FLACON PULB.PT.SUSP.ORALA. / 600mg/42.9mg/5ml
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0076
Title: 7 AQUA DESTILLATA FL SOLUTIE
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0077
Title: 8 ARGININA - SORBITOL FLACON SOL. PERF. / 250 ml
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0078
Title: 9 ARGININA - SORBITOL FLACON SOL. PERF. / 500 ml
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0079
Title: 10 AZTREONAM FLACON PULB. PT. SOL. INJ. / 1000mg
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0080
Title: 11 CARBAMAZEPINUM COMPR. COMPR. / 400 mg
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0081
Title: 12 COMBINATIE BIOACTIVA Gluconat de Zn + Taurina, PVP FLACON SPRAY ORAL / 100 ml
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0082
Title: 13 COMBINATIE ALGINAT DE SODIU + HIDROGENOCARBONAT DE SODIU + CARBONAT DE CALCIU COMPRIMATE MASTICABILE COMPRIMATE MASTICABILE
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0083
Title: 14 COMBINATIE ALGINAT DE SODIU + HIDROGENOCARBONAT DE SODIU + CARBONAT DE CALCIU FLACON SUSPENSIE ORALA 200 ML
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0084
Title: 15 COMBINATII SOLUTIE ETHACRIDINI LACTAS SOLUTIE SOLUTIE ETHACRIDINI LACTAS 0.1% + APA DISTILATA AD 200ML
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0085
Title: 16 COMBINATII SOLUTIE PERFUZABILA RINGER LACTAT FL./PUNGA SOL.PERF. / NACL 0.86%, CaCl2 HEXAHIDRAT 0.05%, KCL 0.03%, APA DISTILATA - 500 ml
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0086
Title: 17 DIAZEPAMUM TUB + CANULA SOL. RECTALA / 10 mg/2.5 ml
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0087
Title: 18 DIHYDROCODEINUM COMPR. ELIB. PREL. COMPR. ELIB. PREL. / 90 mg
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0088
Title: 19 DIHYDROCODEINUM COMPR. ELIB. PREL. COMPR. ELIB. PREL. / 60 mg
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0089
Title: 20 DIHYDROCODEINUM COMPR. ELIB. PREL. COMPR. ELIB. PREL. / 120 mg
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0090
Title: 21 ENOXAPARINUM SERINGI PREUMPLUTE SOL. INJ. / 6000UI anti-Xa/0.6ml
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0091
Title: 22 ENOXAPARINUM SERINGI PREUMPLUTE SOL. INJ. / 8000UIantri-Xa/0.8ml
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0092
Title: 23 FAMOTIDINUM FLACON PULB+SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. / 20 mg
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0093
Title: 24 FURAZOLIDONUM COMPR. COMPR. / 100 mg
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0094
Title: 25 GEL LUBRIFIANT STERIL CU LIDOCAINA FLACON FLACON 12.5 G
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0095
Title: 26 GLUCOSUM FL./PUNGA SOL. PERF. / 200 mg/ ml * 250 ml
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0096
Title: 27 GLUCOSUM FL./PUNGA SOL. PERF. / 200 mg/ ml * 500 ml
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0097
Title: 28 HEPARINUM FIOLE SOL. INJ. / 5000 UI / ML - 1 ML 5400 8000 36,018.00 53,360.00 300 450 2,001.00 3,001.50
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0098
Title: 29 IPRATROPII BROMIDUM AEROSOL AEROSOL / 20mcg/doza
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0099
Title: 30 IOVERSOLUM FL. SOL.INJ. / PERF. / 741mg/ml - 500 ml
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0100
Title: 31 LANDIOLOLUM FL. PULB. PT. SOL. PERF. / 300mg
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0101
Title: 32 LORATADINUM COMPR. COMPR. / 10mg
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0102
Title: 33 MAGNESII SULFAS FIOLE CONC. PT. SOL. PERF. / 2 g / 10 ml
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0103
Title: 34 METHYLTHIONINII CHLORIDUM FLACON SOL. INJ. / 5mg/ml
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0104
Title: 35 METRONIDAZOLUM COMPR./COMPR. FILM. COMPR./COMPR. FILM. / 250 mg
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0105
Title: 36 METRONIDAZOLUM CAPS. CAPS. /500mg
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0106
Title: 37 METRONIDAZOLUM OVULE OVULE/500mg
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0107
Title: 38 MIVACURIUM FIOLE SOL. INJ./PERF. / 20mg/10ml
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0108
Title: 39 MORPHYNUM COMPR. FILM. COMPR. FILM. / 20 mg
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0109
Title: 40 MORPHYNUM COMPR. FILM. ELIB. PREL. COMPR. FILM. ELIB. PREL./30 mg
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0110
Title: 41 MORPHYNUM COMPR. FILM. COMPR. FILM. / 10 mg
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0111
Title: 42 NATRII CHLORIDUM FL. CONC. PT. SOL. PERF. 5.85 % (58,5mg/ml) x 100 ml
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0112
Title: 43 NATRII HYDROGENI CARBONAS FL. SOL. PERF. / 8.4% * 250 ml
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0113
Title: 44 NITRAZEPAMUM COMPR. COMPR. / 2.5 mg
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0114
Title: 45 NITROGLYCERINUM FIOLE SOL. PERF. / 1 mg / ml
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0115
Title: 46 NITROGLYCERINUM COMPR.SUBLING COMPR.SUBLING / 0.5mg
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0116
Title: 47 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 20mg
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0117
Title: 48 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 40mg
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0118
Title: 49 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 60mg
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0119
Title: 50 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 80mg
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0120
Title: 51 RIFAXIMINUM FL. COMPR. FILM. / 200 mg
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0121
Title: 52 RIFAXIMINUM FL. COMPR. FILM. / 400 mg
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0122
Title: 53 TAUROLIDINA, 4 % CITRAT, HEPARINA U 25.000 FL. SOL. INJ. / * 5ml
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0123
Title: 54 TOCILIZUMABUM FL. CONC. PT. SOL. PERF. 20 mg/ml *4 ml
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0124
Title: 55 TOCILIZUMABUM FL. CONC. PT. SOL. PERF.20 mg/ml * 10ml
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0125
Title: 56 TOCILIZUMABUM FL. CONC. PT. SOL. PERF. 20 mg/ml * 20 ml
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0126
Title: 57 SALBUTAMOLUM FIOLE SOL. INJ. / 0.5mg/ml * 1ml
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0127
Title: 58 SALBUTAMOLUM FLACON SOL. INHAL. / 5mg/ml * 10ml
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0128
Title: 59 SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM FLACON SOL INJ. 400 mg/ 80 mg
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0129
Title: 60 SUFENTANILUM CITRATUM FIOLE SOL. INJ. 5 mcg / ml * 10 ml
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0130
Title: 61 SUFENTANILUM CITRATUM FIOLE SOL. INJ. 50 mcg / ml * 5 ml
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0131
Title: 62 TALC STERIL FL FL. 4 GRAME
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0132
Title: 63 VORICONAZOLUM COMPR. FILM. COMPR. FILM. / 200 mg
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0133
Title: 64 ARSENICUM TRIOXIDUM CONC. PT. SOL. PERF. CONC. PT. SOL. PERF.2 mg/ml*6 ml
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0134
Title: 65 CARBOPLATINUM FL CONC. PT. SOL. PERF. / 50 MG 9600 12000 410,688.00 513,360.00 500 700 21,390.00 29,946.00
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0135
Title: 66 CYCLOPHOSPHAMIDUM FL. CONC. PT. SOL. INJ./PERF.1000 mg/ 2 ml
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0136
Title: 67 CYCLOPHOSPHAMIDUM FL. CONC. PT. SOL. INJ./PERF.2000 mg/ 4 ml
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0137
Title: 68 CYCLOPHOSPHAMIDUM FL. CONC. PT. SOL. INJ./PERF.500 mg/ml
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0138
Title: 69 DINUTUXIMAB BETA **1 FL. CONC. PT. SOL. PERF. 4,5 mg/ml
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0139
Title: 70 DOXORUBICINUM FL. PULB. PT. SOL. PERF. / 10 MG
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0140
Title: 71 FILGRASTIMUM (G-CSF) SERINGA PREUMPLUTA SOL. INJ. /PERF. IN SERINGA PREUMPLUTA / 480mcg
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0141
Title: 72 LOMUSTINUM CAPS. CAPS. / 40 mg
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0142
Title: 73 MELPHALANUM FL. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ./PERF./ 50mg
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0143
Title: 74 SACITUZUMAB GOVITECAN FL. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 200 mg 720.00 1440 3,574,807.20 7,149,614.40 20 40 99,300.20 198,600.40
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0144
Title: 75 SILTUXIMABUM FL. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 100 mg
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0145
Title: 76 SILTUXIMABUM FL. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 400 mg
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0146
Title: 77 TAFAMIDIS CAPS. MOI CAPS. MOI / 20mg
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0147
Title: 78 TEBENTAFUSP FL. CONC. PT. SOL. PERF. 100 μg/0,5 ml
Internal identifier: 78