2. Procedure
Procedure
Title: Ontwikkeling en realisatie van 135 woningen in Park Delfzicht te Delfzijl
Description: Gemeente Eemsdelta zoekt, samen met Acantus, voor de realisatie van Park Delfzicht een partij of consortium (minimaal bestaande uit een ontwikkelaar, architect en aannemer), die het volledige woningbouwprogramma van 90 koopwoningen 45 sociale huurwoningen voor eigen rekening en risico ontwerpt, uitwerkt, in de verkoop brengt, de uitgeefbare grond afneemt en aansluitend voor eigen rekening en risico realiseert, waarbij rekening wordt gehouden met de zeer specifieke doelgroep vanuit de sloop/nieuwbouwopgave. Prijs is uitkomst van de aanbesteding
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Park Delfzicht
Description: Ontwikkeling en realisatie van 135 woningen is uitkomst van de aanbesteding
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work