See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa umundurowania dla pracowników ochrony
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa umundurowania dla pracowników ochrony wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ.
Previous notice: 524511-2025
Internal identifier: Nr sprawy 64/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
Additional classification (cpv): 18443320 Field caps, 39561132 Textile badges, 18425000 Belts, 35113470 Protective shirts or pants, 35812000 Combat uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Dostawa ubrania zimowego pracownika ochrony wzór 129/OWC/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubrania zimowego pracownika ochrony wzór 129/OWC/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 4 000 kpl. / Ilość w opcji 1 000 kpl. / Razem 5 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Main classification (cpv): 35812000 Combat uniforms
Options:
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubrania zimowego pracownika ochrony wzór 129/OWC/MON, w ilości 5 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 4000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Dostawa munduru pracownika ochrony wzór 120/OWC/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa munduru pracownika ochrony wzór 120/OWC/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 4 000 kpl. / Ilość w opcji 1 000 kpl. / Razem 5 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 2
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa munduru pracownika ochrony wzór 120/OWC/MON, w ilości 5 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 4000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Dostawa munduru letniego pracownika ochrony wzór 121/OWC/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa munduru letniego pracownika ochrony wzór 121/OWC/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 4 000 kpl. / Ilość w opcji 1 000 kpl. / Razem 5 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 3
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa munduru letniego pracownika ochrony wzór 121/OWC/MON, w ilości 5 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 4000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Dostawa koszulobluzy pracownika ochrony wzór 309/OWC/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koszulobluzy pracownika ochrony wzór 309/OWC/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 8 000 kpl. / Ilość w opcji 2 000 kpl. / Razem 10 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 4
Main classification (cpv): 35113470 Protective shirts or pants
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koszulobluzy pracownika ochrony wzór 309/OWC/MON w ilości 10 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 8000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - Dostawa czapek pracownika ochrony wzór 423/OWC/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czapek pracownika ochrony wzór 423/OWC/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 8 000 kpl. / Ilość w opcji 2 000 kpl. / Razem 10 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 5
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czapek pracownika ochrony wzór 423/OWC/MON, w ilości 10 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 8 000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2 000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Dostawa odznak stopni stanowisk służbowych pracownika ochrony wzór 817/OWC/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odznak stopni stanowisk służbowych pracownika ochrony wzór 817/OWC/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 8 000 kpl. / Ilość w opcji 2 000 kpl. / Razem 10 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 6
Main classification (cpv): 39561132 Textile badges
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odznak stopni stanowisk służbowych pracownika ochrony wzór 817/OWC/MON, w ilości 10 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 8 000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2 000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - Dostawa pasów pracownika ochrony wzór 954/MON
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasów pracownika ochrony wzór 954/MON wykonanego i ukompletowanych zgodnie z aktualnymi: „Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną” (WDTT), Warunkami Technicznymi” (WT) oraz „Przedmiotowymi Warunkami Technicznymi” (PWT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ. W ilości - Ilość podstawowa 4 000 kpl. / Ilość w opcji 1 000 kpl. / Razem 5 000 kpl.
Internal identifier: Zadanie nr 7
Main classification (cpv): 18425000 Belts
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasów pracownika ochrony wzór 954/MON, w ilości 5 000 kpl. w tym: zamówienie podstawowe 4 000 kpl. oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1 000 kpl. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w Rozdziale III ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” gwarantowanego Wykonawcy - maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemnie lub e – mailem lub faxem.