447719-2021 - ResultRomania-București: Track rails
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Șină tip 49 şi şină tip 60
Reference number: 13863739_2020_PAAPD1122243
II.1.2.
Main CPV code
34941200 Track rails
II.1.4.
Short description
Achiziţia de șină tip 49 şi şină tip 60, conform specificațiilor din Caietul de sarcini
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20
Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi dinainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizare de șină tip 49 şi şină tip 60- conform cerinţelor din Caietul de sarcini .
Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 4