44797-2026 - Result
Slovakia – Computer equipment and supplies – Obstarávanie výpočtovej techniky
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleObstarávanie výpočtovej techniky
DescriptionPredmetom zákaziek v dynamickom nákupnom systéme (DNS) je nákup a dodanie rôznych informačno-komunikačných technológií a výpočtových techník, vrátane prenosných počítačov, monitorov, tabletov a príslušenstva. Súčasťou predmetu čiastkových zákaziek môže byť aj technická podpora a súvisiace služby, ako doprava, inštalácia, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov. Podrobná špecifikácia bude uvedená vo výzvach na predkladanie ponúk. Cieľom je umožniť flexibilné zadávanie zákaziek podľa reálnych potrieb verejných obstarávateľov v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní. Cieľom zriadenia DNS a zadávania čiastkových zákaziek v DNS je flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t. j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. Verejný obstarávateľ bude pri vyhlasovaní zákaziek dodržiavať aktualizovanú metodickú príručku, schválenú výjazdovým rokovaním vlády dňa 12. decembra 2023 uznesením č. 706/2023. Táto príručka uvádza environmentálne charakteristiky pre produktovú skupinu "Počítače, monitory, tablety a smartfóny," ktoré bude možné zahrnúť do technickej špecifikácie opisu predmetu zákazky.
Internal identifier30012024
Type of procedureRestricted
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30214000 Workstations, 30231300 Display screens, 30231310 Flat panel displays, 30231320 Touch screen monitors, 30232000 Peripheral equipment, 30236000 Miscellaneous computer equipment, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 30237100 Parts of computers, 30237200 Computer accessories, 30237270 Portable computer carrying cases, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 71356300 Technical support services, 30213200 Tablet computer, 30237450 Graphics tablets, 30233153 Compact disk (CD) and digital versatile disk (DVD) reader and/or burner, 30233150 Optical-disk drives, 30233151 Compact disk (CD) reader and/or burner, 30233152 Digital versatile disc (DVD) reader and/or burner, 30234300 Compact disks (CDs), 30234400 Digital versatile disks (DVDs), 30234500 Memory storage media, 30234600 Flash memory, 30233100 Computer storage units, 30234000 Storage media, 38652120 Video projectors, 32413100 Network routers, 32420000 Network equipment, 32422000 Network components, 48821000 Network servers, 35125300 Security cameras, 30237240 Web camera, 30170000 Labelling machines, 30174000 Label making machines, 48820000 Servers, 48824000 Printer servers, 48823000 File servers, 48825000 Web servers, 30233100 Computer storage units, 30234500 Memory storage media, 30236110 Random access memory (RAM), 30236111 Dynamic random access memory (DRAM), 30236113 Synchronous dynamic random access memory (SDRAM), 30233120 Magnetic tape storage units, 30236112 Static random access memory (SRAM), 30232100 Printers and plotters, 30232110 Laser printers, 30232120 Dot-matrix printers, 30232130 Colour graphics printers, 30232140 Plotters, 30232150 Inkjet printers, 30120000 Photocopying and offset printing equipment, 30121100 Photocopiers, 30121200 Photocopying equipment, 30125000 Parts and accessories of photocopying apparatus, 30125120 Toner for photocopiers, 42962000 Printing and graphics equipment, 50313100 Photocopier repair services, 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
LotLOT-0001