See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (17 części) - 20/SMJU/2026
Description: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku” Główny kod CPV – 33100000-1 Urządzenia medyczne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienia podzielone jest na następujące części: Część nr 1: DROBNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU Część nr 2: RURKI KRTANIOWE I ZESTAWY DO KONIKOTOMII Część nr 3: SPRZĘT TAKTYCZNY Część nr 4: FILTRY ODDECHOWE I AKCESORIA DO SSAKÓW Część nr 5: RESUSCYTATORY JEDNORAZOWE Część nr 6: RĘKAWICE MEDYCZNE Część nr. 7: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU VS-10 Część nr. 8: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU VL 3D Część nr. 9: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU UEVL310D Część nr. 10:SPECJALISTYCZNE WYROBY MEDYCZNE Część nr. 11: SPRZĘT DO RESUSCYTACJI NOWORODKÓW Część nr. 12 :WYPOSAŻENIE ZEPOŁU N/FABIAN Część nr. 13: WYPOSAŻENIE ZESPOŁU N/STEPHEN Część nr. 14: NARZĘDZIA METALOWE JEDNORAZOWE Część nr. 15: MATERIAŁY OPATRUNKOWE Część nr. 16: OPATRUNKI DONOSOWE Część nr. 17: OPATRUNKI WENTYLOWE 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub dowolną ilość części. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 241 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne lub innych wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 i 96 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej. 10. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia. 11. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia 12. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia (maksymalnie o 30%) ilości zamawianych płynów infuzyjnych w ramach poszczególnych pozycji płynów objętych przedmiotem umowy oraz nabycia ich po cenach jednostkowych określonych w załączniku nr 2 do umowy, pod warunkiem nie przekroczenia maksymalnej wartości umowy określonej w § 5 ust. 7 niniejszej umowy
Internal identifier: 20/SMJU/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 1: DROBNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Description: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku” Główny kod CPV – 33100000-1 Urządzenia medyczne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 1
Additional classification (cpv): 33141220 Cannulae, 33140000 Medical consumables, 33141200 Catheters, 33157110 Oxygen mask, 33157800 Oxygen administration unit, 33141220 Cannulae, 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 2: RURKI KRTANIOWE I ZESTAWY DO KONIKOTOMII
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 2
Additional classification (cpv): 33171200 Instruments for resuscitation
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 3: SPRZĘT TAKTYCZNY
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 3
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 4: FILTRY ODDECHOWE I AKCESORIA DO SSAKÓW
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 4
Additional classification (cpv): 33171200 Instruments for resuscitation, 33157810 Oxygen therapy unit
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 5: RESUSCYTATORY JEDNORAZOWE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 5
Additional classification (cpv): 33171210 Resuscitation mask, 33157700 Blow bottle
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 6: RĘKAWICE MEDYCZNE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 6
Additional classification (cpv): 33141420 Surgical gloves
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 7: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU VS-10
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 7
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 8: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU VL 3D
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 8
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 9: ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU UEVL310D
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 9
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 10: SPECJALISTYCZNE WYROBY MEDYCZNE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 10
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 11: SPRZĘT DO RESUSCYTACJI NOWORODKÓW
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 11
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 12: WYPOSAŻENIE ZESPOŁU N/FABIAN
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 12
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 13: WYPOSAŻENIE ZEPOŁU N/STEPHEN
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 13
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 14: NARZĘDZIA METALOWE JEDNORAZOWE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 14
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 15: MATERIAŁY OPATRUNKOWE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 15
Additional classification (cpv): 33141110 Dressings, 33141114 Medical gauze, 33141100 Dressings; clip, suture, ligature supplies, 33141116 Dressing packs
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 16: OPATRUNKI DONOSOWE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 16
Additional classification (cpv): 33141110 Dressings
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 17: OPATRUNKI WENTYLOWE
Internal identifier: 20/SMJU/2026 - część 17