2. Procedure
Procedure
Title: D11 odpočívka Jaroměř
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace odpočívky Jaroměř formou Design and Build. Plánovaná odpočívka je situována v k.ú. Semonice, na dálnici D11 ve staničení 109,200 – 109,700 a skládá se z pravé a levé části. Zájmové území stavby odpočívky Jaroměř se nachází v prostoru dálnice D11, cca 1 km západně od zástavby města Jaroměř. Obě strany odpočívky jsou navrženy pro střední odpočívku s čerpací stanicí pohonných hmot. Základním účelem odpočívky je zajištění parkovacích stání jednotlivých druhů vozidel v době odpočinku jejich osádek.
Internal identifier: 02PB-001210
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45223710 Motorway service area construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: a) Smluvní kompenzační nároky vyplývající z rizik objednatele dle Smluvních podmínek. b) Možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení této smlouvy a uzavření nové smlouvy, nebo cestou změny v osobě věřitele či dlužníka podle části čtvrté, hlavy I, dílu 6, oddílu 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části předmětu plnění s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí. Cena za realizaci zbývající části plnění bude stanovena dle nabídky takového dodavatele podané v tomto zadávacím řízení, upravená poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, a bude tak stanovena jako součin jednotkových cen tohoto dodavatele a množství nedokončených, respektive rozpracovaných jednotek. V případě uzavření nové smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, bude doba pro dokončení Díla sjednána obdobně dle smlouvy s původním dodavatelem, přičemž bude upravena poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Rozpracovanost ve smyslu tohoto odstavce bude určena znalecky. Záruční doba bude v takovém případě sjednána v délce, kterou tento dodavatel nabídl ve své nabídce v rámci tohoto zadávacího řízení. Nový dodavatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. c) Valorizovat Smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými Smlouvou. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, Smluvní cena sjednaná ve Smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.