2. Procedure
Procedure
Title: Internrevision
Description: Internrevision för kommande behov 2027 och framåt.
Internal identifier: SHJ 2026/141
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212200 Internal audit services
Additional classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services, 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Utvärderingskriterier
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internrevision
Intern identifierare: SHJ 2026/141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Utvärderingskriterier