449266-2026 - Competition
Poland – Geotechnical engineering services – Kontrola i ocena stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKontrola i ocena stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kontroli i oceny stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część 1: Ekspertyza stanu technicznego obiektów: jaz na rzece Szreniawie w km 10+556 m Biskupice, gmina Koszyce, jaz na rzece Szreniawie km 38+008 m. Przesławice, gmina Koniusza, jaz na rzece Szreniawie km 43+398 m. Piotrkowice Wielkie, gmina Koniusza; Część 2: Ekspertyza stanu technicznego jazu na potoku Młyńska w km 5+865 m. Rzemienowice, gmina Opatowiec, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie; Część 3: Ekspertyza stanu technicznego (ocena 5-letnia) obwałowań potoku Ścieklec w km 0+000 – 3+045L, 0+000 – 3+045P m. Proszowice, Opatkowice, Makocice, gmina Proszowice; Część 4: Okresowa pięcioletnia kontrola stanu technicznego budowli piętrzących na terenie NW Bochnia.
Internal identifierK.ROZ.270.2.51.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71332000 Geotechnical engineering services
Additional classification (cpv): 71350000 Engineering-related scientific and technical services, 71630000 Technical inspection and testing services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1: Ekspertyza stanu technicznego obiektów
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kontroli i oceny stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków. Część 1: Ekspertyza stanu technicznego obiektów: jaz na rzece Szreniawie w km 10+556 m Biskupice, gmina Koszyce, jaz na rzece Szreniawie km 38+008 m. Przesławice, gmina Koniusza, jaz na rzece Szreniawie km 43+398 m. Piotrkowice Wielkie, gmina Koniusza;
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
TitleCzęść 2: Ekspertyza stanu technicznego jazu na potoku Młyńska w km 5+865 m. Rzemienowice, gmina Opatowiec, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kontroli i oceny stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków. Część 2: Ekspertyza stanu technicznego jazu na potoku Młyńska w km 5+865 m. Rzemienowice, gmina Opatowiec, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie;
Internal identifierCzęść 2
LotLOT-0003
TitleCzęść 3: Ekspertyza stanu technicznego (ocena 5-letnia) obwałowań potoku Ścieklec w km 0+000 – 3+045L, 0+000 – 3+045P m. Proszowice, Opatkowice, Makocice, gmina Proszowice
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kontroli i oceny stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków. Część 3: Ekspertyza stanu technicznego (ocena 5-letnia) obwałowań potoku Ścieklec w km 0+000 – 3+045L, 0+000 – 3+045P m. Proszowice, Opatkowice, Makocice, gmina Proszowice;
Internal identifierCześć 3
LotLOT-0004
TitleCzęść 4: Okresowa pięcioletnia kontrola stanu technicznego budowli piętrzących na terenie NW Bochnia.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kontroli i oceny stanu technicznego budowli wodnych oraz obwałowań na terenie ZZ Kraków. Część 4: Okresowa pięcioletnia kontrola stanu technicznego budowli piętrzących na terenie NW Bochnia.
Internal identifierCzęść 4