449269-2026 - Competition
Poland – Blood-testing reagents – Dostawa testów wirusologicznych wraz z dzierżawą aparatury do wykonywania badań dla RCKiK w Kaliszu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa testów wirusologicznych wraz z dzierżawą aparatury do wykonywania badań dla RCKiK w Kaliszu
DescriptionDostawa testów wirusologicznych wraz z dzierżawą aparatury do wykonywania badań dla RCKiK w Kaliszu
Internal identifierRCKiK/18-I/9/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Additional classification (cpv): 38434520 Blood analysers, 33124130 Diagnostic supplies, 33124100 Diagnostic devices
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa odczynników do wykrywania markerów wirusologicznych i przeciwciał kiłowych metodą chemiluminescencji/elektrochemiluminescencji tj. antygenu HBsAg z testem potwierdzenia, przeciwciał anty-HCV, anty-HIV 1+2 oraz testy kiłowe w kierunku wykrycia przeciwciał przeciwko Treponema pallidum wraz z materiałami zużywalnymi, kalibracyjnymi i kontrolami wraz z dzierżawą analizatorów. Ilość odczynników konieczna do zwolnienia 205.000 donacji w okresie 36 miesięcy. Podłączenie aparatury do posiadanego systemu teleinformatycznego. b) dostawa odczynników do jednoczesnego oznaczenia RNA HCV, RNA HIV i DNA HBV metodą biologii molekularnej wraz z materiałami zużywalnymi, kalibracyjnymi i kontrolami. Dzierżawa aparatury niezbędnej do automatycznego wykonywania badań w pulach i pojedynczych próbkach. System umożliwiający przygotowywanie pul osocza i tworzenie płytki archiwizacyjnej. Ilość odczynników konieczna do zwolnienia 205.000 donacji w okresie 36 miesięcy. Podłączenie aparatury do posiadanego systemu teleinformatycznego. c) dzierżawa systemu preanalitycznego umożliwiającego automatyzację fazy przedanalitycznej przeglądowych badań wirusologicznych tj. automatyczne odwirowanie próbek według określonych parametrów, właściwą identyfikację badanych próbek, ocenę parametrów jakościowych w badanym materiale (lipemia, hemoliza) oraz ilościowych (objętość próbki badanej). Automatyczne otwieranie probówek. Transport probówek do analizatorów wykonujących badania. Podłączenie aparatury do posiadanego systemu teleinformatycznego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy”, „Formularz ofertowy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy.
Internal identifierczęść nr 1
Options
Description of the optionsZamawiający gwarantuje, że zrealizuje zamówienie na poziomie minimalnym wynoszącym 70 % wartości brutto umowy. Zamawiający ma prawo skorzystać z niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania na testy wirusologiczne.