2. Procedure
Procedure
Title: Technický dozor investora při realizaci akce „Nový zdroj na ZP – paroplynový cyklus PPC1“
Description: Předmětem veřejné zakázky je výkon inženýrské a koordinační činnosti a činnosti související s veřejnoprávním projednáním stavby při přípravě a realizaci akce „Nový zdroj na ZP – paroplynový cyklus PPC1“ na Teplárně E3 společnosti ENERGETIKA TŘINEC, a.s. Zadavatel předpokládá financování veřejné zakázky z vlastních zdrojů, za finanční spoluúčasti ze zdrojů Modernizačního fondu na základě rozhodnutí ministra životního prostředí [Výzva ModF – HEAT č. 1/2025; Program 2, Modernizace soustav zásobování tepelnou energií (HEAT)]. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Internal identifier: Technický dozor investora při realizaci akce „Nový zdroj na ZP – paroplynový cyklus PPC1“
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services, 71315400 Building-inspection services, 71540000 Construction management services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001