449374-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – „Zakup i dostawa odczynników chemicznych wraz z akcesoriami oraz dzierżawy analizatorów”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Zakup i dostawa odczynników chemicznych wraz z akcesoriami oraz dzierżawy analizatorów”
Description1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników chemicznych wraz z akcesoriami dla potrzeb: - Laboratorium Analityczne przy ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie , oraz przy ul. Władysława Truchana 7 w Chorzowie, - Laboratorium Mikrobiologiczne przy ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie - Oddział Intensywnej Opieki Medycznej przy ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie oraz ul. Władysława Truchana 7 w Chorzowie, - Odział Neonatologii przy ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie Realizacja zamówienia w przypadku pakietów: 1,2,3 4,5,6,7,16,17 obejmuje również dzierżawę analizatorów, których szczegółowe parametry określa opis przedmiotu zamówienia (dalej w treści: OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Ze względu na rodzaj badań oraz lokalizację Laboratoriów, Oddziałów Intensywnej Opieki Medycznej oraz Oddziału Neonatologii. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 Pakietów.
Internal identifierZSM/ZP/20/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents, 38434000 Analysers
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet 1:Dzierżawa analizatorów do morfologii krwi 5 diff wraz z dostawą odczynników Laboratorium Analityczne ul. Strzelców Bytomskich 11
DescriptionPakiet 1: Dzierżawa analizatorów do morfologii krwi 5 diff wraz z dostawą odczynników-Laboratorium Analityczne ul. Strzelców Bytomskich 11
Internal identifierPAKIET 1
Options
Description of the optionsZamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 UPZP przewiduje zmianę umowy poprzez zastrzeżenie możliwości zastosowania prawa opcji do zmniejszenia ilości asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia ujętego w SAC stanowiącej załącznik nr 2 do umowy. W związku z powyższym, Zamawiający zastrzega, iż: - Maksymalny poziom zamówienia – wynosi 100% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w SAC, który może ale nie musi zostać zrealizowany w okresie realizacji umowy. - Minimalny poziom zamówienia – wynosi 70% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w SAC, który zostanie zrealizowany w okresie realizacji umowy. - Pozostałe 30% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 2 do umowy, którego realizacja jest uzależniona od potrzeb Zamawiającego związanych z wykonywanymi badaniami na rzecz hospitalizowanych pacjentów, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega możliwość rezygnacji z realizacji dodatkowego zakresu zamówienia, wynikającej z okoliczności, których Zamawiający nie mógł wcześniej przewidzieć, a które powodują, że realizacja umowy wywołałaby u Zamawiającego niekorzystne skutki z punktu widzenia celu umowy lub powodowałaby nieracjonalne wydatkowanie środków publicznych. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa wynikającego z przepisu art. 455 ust. 1 pkt. 1) UPZP i właściwych postanowień umowy obejmującego dopuszczalność zwiększenia do 30% wartości przedmiotu zamówienia obejmującego pozycje zawarte w specyfikacji asortymentowo-cenowej (dalej w treści: SAC) - po cenach jednostkowych wskazanych w SAC z zastrzeżeniem opisanym w § 6 Projektowanych postanowień umowy.
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2: Dzierżawa analizatorów do badań koagulologicznych wraz z dostawą odczynników – Laboratorium Analityczne ul. Strzelców Bytomskich 11, ul. Władysława Truchana 7.
DescriptionPakiet nr 2: Dzierżawa analizatorów do badań koagulologicznych wraz z dostawą odczynników – Laboratorium Analityczne ul. Strzelców Bytomskich 11, ul. Władysława Truchana 7.
Internal identifierPAKIET 2
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3 - Zakup i dostawa odczynników, kontroli, dodatkowego wyposażenia wraz z dzierżawą analizatora do badań hematologicznych – morfologia 5 diff- Laboratorium Analityczne ul. Władysława Truchana 7
DescriptionPakiet nr 3 - Zakup i dostawa odczynników, kontroli, dodatkowego wyposażenia wraz z dzierżawą analizatora do badań hematologicznych – morfologia 5 diff- Laboratorium Analityczne ul. Władysława Truchana 7
Internal identifierPAKIET 3
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 4 - Zakup i dostawa odczynników, kontroli i niezbędnego wyposażenia wraz z dzierżawą analizatora do oceny parametrów fizyko-chemicznych przy wykorzystaniu pasków moczowych i odczytu osadu płynnego- Laboratorium Analityczne ul. Władysława Truchana 7.
DescriptionPakiet nr 4 - Zakup i dostawa odczynników, kontroli i niezbędnego wyposażenia wraz z dzierżawą analizatora do oceny parametrów fizyko-chemicznych przy wykorzystaniu pasków moczowych i odczytu osadu płynnego- Laboratorium Analityczne ul. Władysława Truchana 7.
Internal identifierPAKIET 4
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 38434000 Analysers
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 5 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami i dzierżawą analizatora POCT do diagnostyki parametrów krytycznych- Oddział Intensywnej Opieki Medycznej ul. Władysława Truchana 7.
DescriptionPakiet nr 5 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami i dzierżawą analizatora POCT do diagnostyki parametrów krytycznych- Oddział Intensywnej Opieki Medycznej ul. Władysława Truchana 7.
Internal identifierPAKIET 5
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 6 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami i dzierżawą analizatora POCT do diagnostyki parametrów krytycznych- Oddział Intensywnej Opieki Medycznej ul. Strzelców Bytomskich 11.
DescriptionPakiet nr 6 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami i dzierżawą analizatora POCT do diagnostyki parametrów krytycznych- Oddział Intensywnej Opieki Medycznej ul. Strzelców Bytomskich 11.
Internal identifierPAKIET 6
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 7 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami i dzierżawą gazometru z pomiarem elektrolitów i metabolitów do diagnostyki parametrów krytycznych- Laboratorium Analityczne ul. Strzelców Bytomskich 11.
DescriptionPakiet nr 7 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami i dzierżawą gazometru z pomiarem elektrolitów i metabolitów do diagnostyki parametrów krytycznych- Laboratorium Analityczne ul. Strzelców Bytomskich 11.
Internal identifierPAKIET 7
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 8 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami do gazometru POCT Rapid 500- Oddział Neonatologii ul. Strzelców Bytomskich 11.
DescriptionPakiet nr 8 - Zakup i dostawa odczynników wraz z akcesoriami do gazometru POCT Rapid 500- Oddział Neonatologii ul. Strzelców Bytomskich 11.
Internal identifierPAKIET 8
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
LotLOT-0009
TitlePakiet 9 - Zakup i dostawa odczynników - szybkie testy kasetkowe do diagnostyki.
DescriptionPakiet 9 - Zakup i dostawa odczynników - szybkie testy kasetkowe do diagnostyki.
Internal identifierPAKIET 9
LotLOT-0010
TitlePakiet 10 - Drobny sprzęt do cytometru przepływowego Navios firmy Beckman Coulter
DescriptionPakiet 10 - Drobny sprzęt do cytometru przepływowego Navios firmy Beckman Coulter
Internal identifierPAKIET 10
LotLOT-0011
TitlePakiet 11 - Odczynniki do cytometru przepływowego Navios firmy Beckman Coulter
DescriptionPakiet 11 - Odczynniki do cytometru przepływowego Navios firmy Beckman Coulter
Internal identifierPAKIET 11
LotLOT-0012
TitlePakiet 12 - Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetyczną 1.
DescriptionPakiet 12 - Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetyczną 1.
Internal identifierPAKIET 12
LotLOT-0013
TitlePakiet 13- Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetryczną 2.
DescriptionPakiet 13- Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetryczną 2.
Internal identifierPAKIET 13
LotLOT-0014
TitlePakiet 14- Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetyczną 3
DescriptionPakiet 14- Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetyczną 3
Internal identifierPAKIET 14
LotLOT-0015
TitlePakiet 15- Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetyczną 4.
DescriptionPakiet 15- Odczynniki/Przeciwciała do badań wykonywanych metodą cytofluorymetyczną 4.
Internal identifierPAKIET 15
LotLOT-0016
TitlePakiet 16- Dzierżawa analizatora mikrobiologicznego do wykonywania identyfikacji i antybiogramów, wraz z dostawą akcesoriów i testów- Laboratorium Mikrobiologiczne ul. Strzelców Bytomskich 11.
DescriptionPakiet 16- Dzierżawa analizatora mikrobiologicznego do wykonywania identyfikacji i antybiogramów, wraz z dostawą akcesoriów i testów- Laboratorium Mikrobiologiczne ul. Strzelców Bytomskich 11.
Internal identifierPAKIET 16
LotLOT-0017
TitlePakiet 17- Dzierżawa analizatora do automatyzacji badań ELISA i CLIA wraz z dostawą testów- Laboratorium Mikrobiologiczne ul. Strzelców Bytomskich 11
DescriptionPakiet 17- Dzierżawa analizatora do automatyzacji badań ELISA i CLIA wraz z dostawą testów- Laboratorium Mikrobiologiczne ul. Strzelców Bytomskich 11
Internal identifierPAKIET 17
LotLOT-0018
TitlePakiet 18- Immunochromatograficzny test do wykrycia Legionella pneumophilia/Streptococcus pneumoniae w moczu- Laboratorium Mikrobiologiczne ul. Strzelców Bytomskich 11.
DescriptionPakiet 18- Immunochromatograficzny test do wykrycia Legionella pneumophilia/Streptococcus pneumoniae w moczu- Laboratorium Mikrobiologiczne ul. Strzelców Bytomskich 11.
Internal identifierPAKIET 18