449375-2026 - Competition
Bulgaria – Traffic lights – „Доставка на резервни части и модули за светофарните уредби и елементите от Интелигентна транспортна система за безопасност на кръстовища на територията на община Варна, за нуждите на ОП „Транспорт и автоматизирана система за регулиране на уличното движение" - второстепенен разпоредител с бюджет към Община Варна“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка на резервни части и модули за светофарните уредби и елементите от Интелигентна транспортна система за безопасност на кръстовища на територията на община Варна, за нуждите на ОП „Транспорт и автоматизирана система за регулиране на уличното движение" - второстепенен разпоредител с бюджет към Община Варна“
DescriptionПри изпълнение на поръчката следва да се извърши: доставка на резервни части и модули за светофарните уредби и елементите от Интелигентна транспортна система за безопасност на кръстовища, на територията на община Варна, с цел качествено извършване на текущ ремонт и с оглед осигуряване безопасно и безпроблемно движение в и около града. Изпълнението на дейностите се извършва съобразно Техническата спецификация (Приложение 1), неразделна част от настоящата документация.
Internal identifier594041
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34996100 Traffic lights
5. Lot
LotLOT-0001