See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi serwisowe aparatury medycznej
Description: Przedmiotem zamówienia są: Usługi serwisowe aparatury medycznej Zad. 1 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Siemens – Artis Q Ceiling Zad. 2 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Siemens – RTG Ysio Max Zad. 3 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Radiologia – RTG TXL, Raybow Zad. 4 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy GE – RTG Optima XR 240 Zad. 5 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Olympus – mikroskop Zad. 6 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Evident – mikroskop + kamera Zad. 7 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Leica – mikrotom rotacyjny Zad. 8 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Shandon Diagnostics – procesor tkankowy, barwiarka, zatapiarka Zad. 9 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy GE – aparatu do znieczulenia ogólnego Carestation 750 Zad. 10 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy GE – Ultrasonograf Logiq P9 Zad. 11 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy LivaNova Deutschland – aparat do krążenia pozaustrojowego S5 PRO Zad. 12 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Medrad/Bayer – wstrzykiwacz kontrastu Zad. 13 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Olympus – videogastroskop Zad. 14 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Pentax – videobronchoskop Zad. 15 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Licdo – monitor hemodynamiczny Zad. 16 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Dräger – respirator PulmoVista 500 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 16. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 16 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Internal identifier: DZ.3321.154.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
Additional classification (cpv): 50420000 Repair and maintenance services of medical and surgical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zad. 1 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Siemens – Artis Q Ceiling
Description: 3.3. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 25 % KRYTERIUM STAWKA ROBOCZOGODZINY ZA NAPRAWĘ APARATURY waga: 25 % KRYTERIUM STAWKA ZA DOJAZD waga: 10 % KRYTERIUM JAKOŚĆ PRODUKTÓW ZAOFEROWANYCH W NAPRAWACH waga: 20 % (Bn) KRYTERIUM AUTORYZACJA PRODUCENTA waga: 20 % (Dn)
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 1
Lot: LOT-0002
Title: Zad. 2 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Siemens – RTG Ysio Max
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 2
Lot: LOT-0003
Title: Zad. 3 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Radiologia – RTG TXL, Raybow
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 3
Lot: LOT-0004
Title: Zad. 4 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy GE – RTG Optima XR 240
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 4
Lot: LOT-0005
Title: Zad. 5 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Olympus – mikroskop
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 5
Lot: LOT-0006
Title: Zad. 6 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Evident – mikroskop + kamera
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 6
Lot: LOT-0007
Title: Zad. 7 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Leica – mikrotom rotacyjny
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 7
Lot: LOT-0008
Title: Zad. 8 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Shandon Diagnostics – procesor tkankowy, barwiarka, zatapiarka
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 8
Lot: LOT-0009
Title: Zad. 9 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy GE – aparatu do znieczulenia ogólnego Carestation 750
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 9
Lot: LOT-0010
Title: Zad. 10 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy GE – Ultrasonograf Logiq P9
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 10
Lot: LOT-0011
Title: Zad. 11 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy LivaNova Deutschland – aparat do krążenia pozaustrojowego S5 PRO
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 11
Lot: LOT-0012
Title: Zad. 12 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Medrad/Bayer – wstrzykiwacz kontrastu
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 12
Lot: LOT-0013
Title: Zad. 13 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Olympus – videogastroskop
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 13
Lot: LOT-0014
Title: Zad. 14 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Pentax – videobronchoskop
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 14
Lot: LOT-0015
Title: Zad. 15 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Licdo – monitor hemodynamiczny
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 15
Lot: LOT-0016
Title: Zad. 16 Usługi serwisowe aparatury medycznej firmy Dräger – respirator PulmoVista 500
Internal identifier: DZ.3321.154.2026 zad. 16