2. Procedure
Procedure
Title: SPŠ Třebíč – Rekonstrukce stravovacího provozu a nástavba pavilonu V
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních úprav stávajících objektů školy Střední průmyslová škola Třebíč, v rámci rekonstrukce stávajícího stravovacího provozu a jeho zázemí v objektu pavilonu „J“, kde dojde k vybudování zázemí pro personál včetně sociálního zařízení, skladů pro stravovací provoz, prostor pro přípravu surovin, prostor pro stravování včetně sociálního zařízení, prostor pro provoz bistra, prostor pro dočasný výdej jídel v prostorách kinosálu. Součástí stavebních úprav bude i nástavba objektu pavilonu „V“ a nástavba spojovacího krčku mezi objekty pavilonů „V“ a „A“, čímž vzniknou nové učebny, laboratoř, knihovna, kabinety, relaxační zóna včetně sociálního zařízení a výtah.
Internal identifier: SPŠ Třebíč – Rekonstrukce stravovacího provozu a nástavba pavilonu V
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si dle ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku vyplývajícího z obchodních podmínek (příloha č. 1 zadávacích podmínek).