See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 57/53/2/24/016 - L27A km 44.835 ONB Luitenant Nayaertplein L27A km 45.066 ONB Oudstrijdersstraat Bouw van een onafhankelijk werkend brugdeel in L27A Werken Burgerlijke Bouwkunde, Spoorwerken, Bovenleidingswerken, Seininrichtings-werken en kabelwerken
Description: Deze opdracht betreft: De aanneming bestaat hoofdzakelijk uit (niet gelimiteerde lijst): - het slopen van de gewapend betonnen plaat onder het spoor A - L27A boven de rijbaan van de bruggen over het Luitenant Naeyaertplein en de Oudstrijdersstraat; - het slopen van de gewapend betonnen bogen onder het spoor B - L27A boven de rijbaan van de bruggen over het Luitenant Naeyaertplein en de Oudstrijdersstraat; - het slopen en heraanleggen van het openbaar domein en wegenis, de tijdelijke wegeniswerken; - het bouwen van de nieuwe gewapend betonnen brug over het Luitenant Nae-yaertplein en de Oudstrijdersstraat , en hun aansluitende keermuren (L27A); - het opbreken en aanleggen van sporen in het kader van de werken (L27A) alsook het aanleggen van een doodloper op het voormalige stationsdomein te Antwerpen-Oost; - het vernieuwen van de sporen (rails, dwarsliggers, ballast en dienstpaden) zoals aangegeven op de inplantingsplannen; - het aanpassen van bovenleidingen in het kader van de werken (L27A), in het bij-zonder het slopen van paal 57/56 op de brug over het Luitenant Naeyaertplein, het aanpassen van de betrokken dwarsbalk, het verschuiven van de bovenleiding (met alle toebehoren zoals draagkabels, luchtaarding, enz. ) tot uit de benodigde werkzo-ne van de aannemer, het plaatsen van een nieuwe paal 57/56N met bijhorende dwarsbalk, het terug in positie plaatsen van de bovenleiding en herpenduleren waar nodig; - het verplaatsen van de 2 glasvezelkabels (bevestigd aan de bovenleidingspalen kant spoor B van L27A) tot uit de benodigde werkzone van de aannemer; - allerlei kabelwerken in het kader van de werken; - het aanleggen van een nieuw draineersysteem, het herstel van de waterhuishou-ding; - het renoveren van het metselwerkgedeelte van het viaduct van de bruggen over het Luitenant Naeyaertplein en de Oudstrijdersstraat (L12); - het conserveren van, en het aanbrengen van een waterdichting op, de metalen spoordekken over de Stenenbrug en de Turnhoutsebaan ( L27A); - het versterken van de lijfplaten van de hoofdliggers van de metalen spoordekken over de Stenenbrug en de Turnhoutsebaan (in L27A); - het conserveren van de historische leuningen op de Stenenbrug en de Turnhout-sebaan, met consoles en overige structuur dienstpad (in L12 en L27A); - het herstellen en beschermen van de betonnen landhoofden en pijlers van de Stenenbrug en de Turnhoutsebaan (in L12 en L27A); - het aanbrengen van een waterdichting op de brug over de Statielei ( L27A); - het herstellen van waterdichte voegen op de brug over het Damplein (L12 + L27A); - het renoveren van de metselwerkstructuren en betonherstellingen aan de brug over het Damplein (L12 + L27A); - het vernieuwen van de seininrichting van L27A; - het in oorspronkelijke staat brengen van terreinen en wegenis; In deze opdracht moeten de inschrijvers hun CO²-ambitieniveau op basis van een CO²-prestatieladder opgeven waardoor ze beloond kunnen worden voor hun inspanningen om de CO²-uitstoot te verminderen doordat ze een voordeel bij de rangschikking van de offertes bekomen.
Internal identifier: 5753224016
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221100 Construction work for bridges
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 57/53/2/24/016 - L27A km 44.835 ONB Luitenant Nayaertplein. L27A km 45.066 ONB Oudstrijdersstraat. Bouw van een onafhankelijk werkend brugdeel in L27A. Werken Burgerlijke Bouwkunde, Spoorwerken, Bovenleidingswerken, Seininrichtingswerken en kabelwerken
Description: De aanneming bestaat hoofdzakelijk uit (niet gelimiteerde lijst): • het slopen van de gewapend betonnen plaat onder het spoor A - L27A boven de rijbaan van de bruggen over het Luitenant Naeyaertplein en de Oudstrijdersstraat; • het slopen van de gewapend betonnen bogen onder het spoor B - L27A boven de rijbaan van de bruggen over het Luitenant Naeyaertplein en de Oudstrijdersstraat; • het slopen en heraanleggen van het openbaar domein en wegenis, de tijdelijke wegeniswerken; • het bouwen van de nieuwe gewapend betonnen brug over het Luitenant Nae-yaertplein en de Oudstrijdersstraat , en hun aansluitende keermuren (L27A); • het opbreken en aanleggen van sporen in het kader van de werken (L27A) alsook het aanleggen van een doodloper op het voormalige stationsdomein te Antwerpen-Oost; • het vernieuwen van de sporen (rails, dwarsliggers, ballast en dienstpaden) zoals aangegeven op de inplantingsplannen; • het aanpassen van bovenleidingen in het kader van de werken (L27A), in het bij-zonder het slopen van paal 57/56 op de brug over het Luitenant Naeyaertplein, het aanpassen van de betrokken dwarsbalk, het verschuiven van de bovenleiding (met alle toebehoren zoals draagkabels, luchtaarding, enz. ) tot uit de benodigde werkzo-ne van de aannemer, het plaatsen van een nieuwe paal 57/56N met bijhorende dwarsbalk, het terug in positie plaatsen van de bovenleiding en herpenduleren waar nodig; • het verplaatsen van de 2 glasvezelkabels (bevestigd aan de bovenleidingspalen kant spoor B van L27A) tot uit de benodigde werkzone van de aannemer; • het vernieuwen van één bovenleidingsconstructie op de brug over het Luitenant Naeyaertplein ; • allerlei kabelwerken in het kader van de werken; • het aanleggen van een nieuw draineersysteem, het herstel van de waterhuishou-ding; • het renoveren van het metselwerkgedeelte van het viaduct van de bruggen over het Luitenant Naeyaertplein en de Oudstrijdersstraat (L12); • het conserveren van, en het aanbrengen van een waterdichting op, de metalen spoordekken over de Stenenbrug en de Turnhoutsebaan ( L27A) ter plaatse; • het versterken van de lijfplaten van de hoofdliggers van de metalen spoordekken over de Stenenbrug en de Turnhoutsebaan (in L27A); • het conserveren van de historische leuningen op de Stenenbrug en de Turnhout-sebaan, met consoles en overige structuur dienstpad (in L12 en L27A); • het herstellen en beschermen van de betonnen landhoofden en pijlers van de Stenenbrug en de Turnhoutsebaan (in L12 en L27A); • het aanbrengen van een waterdichting op de brug over de Statielei ( L27A) ter plaatse; • het herstellen van waterdichte voegen op de brug over het Damplein (L12 + L27A); • het renoveren van de metselwerkstructuren en betonherstellingen aan de brug over het Damplein (L12 + L27A); • het vernieuwen van de seininrichting van L27A; • het in oorspronkelijke staat brengen van terreinen en wegenis; In deze opdracht moeten de inschrijvers hun CO²-ambitieniveau op basis van een CO²-prestatieladder opgeven waardoor ze beloond kunnen worden voor hun inspanningen om de CO²-uitstoot te verminderen doordat ze een voordeel bij de rangschikking van de offertes bekomen.
Internal identifier: 1