449463-2026 - Competition
Czechia – Architectural and related services – Zpracování projektové dokumentace stavby „Odborný léčebný ústav Jevíčko, rekonstrukce pavilonu N“, včetně výkonu dozoru projektanta
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleZpracování projektové dokumentace stavby „Odborný léčebný ústav Jevíčko, rekonstrukce pavilonu N“, včetně výkonu dozoru projektanta
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupních dokumentace pro povolení záměru a dokumentace pro zadání/provádění stavby ve smyslu zákona č. 283/2021 Sb., stavebního zákona, v platném znění, jeho prováděcích vyhlášek a zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a jeho prováděcích předpisů, pro stavbu „Odborný léčebný ústav Jevíčko, rekonstrukce pavilonu N“. Předmětem veřejné zakázky je i zpracování projektové dokumentace na vybavení předmětné stavby podle požadavku objednatele v rozsahu zakreslení technologie a vnitřního vybavení do půdorysu projektované stavby. Předmětem zakázky je dále výkon činností dozoru projektanta podle § 161 odst. 2 stavebního zákona nad souladem zhotovované stavby s ověřenou projektovou dokumentací zhotovitelem projektové dokumentace při realizaci stavby.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierLOT-0001