2. Procedure
Procedure
Title: Pielęgnacja i wycinka drzewostanu na ulicach gminnych i drogach wewnętrznych
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze świadczone w pasach drogowych ulic gminnych i dróg wewnętrznych takie jak : wycinka i pielęgnacja drzewostanu, usuwanie odrostów drzew, frezowanie karp drzew, usuwanie karp drzew, przesadzenie młodych nasadzeń drzew, ich pielęgnacja, wygrodzenia zabezpieczające drzewa, założenie opasek lepowych, demontaż palików stabilizujących drzewa itp.)
Internal identifier: UD-IV-WZP.271.48.2026.ACZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
Additional classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 5 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.