See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Project 22.188/1 - Wortegem/Petegem, Collector Volkaartsbeekstraat
Description: Project 22.188/1 - Wortegem/Petegem, Collector Volkaartsbeekstraat. - Opbraak van bestaande wegverharding - Opbraak of opvullen bestaande riolering - Uitvoeren van droog grondverzet - Dempen van grachten - Herprofileren van waterloop - Aanleg van gescheiden rioleringsstelsel: o DWA-riolering o RWA-riolering o Pompstation (inclusief alle aanhorigheden) o Huisaansluitingen in PVC (tlv Aquafin) of beton (tlv Farys) met toezichtputten o Open grachtenstelsel met overwelvingen en kopmuren - Aanleg van wegenisverharding in asfalt en kleine materialen met lijnvormige elementen in prefab of ter plaatse gestort beton. Inclusief fundering, onderfundering, … - Aanleg nieuw dubbel en enkel richtingsfietspad - Groenaanleg en -onderhoud
Internal identifier: 22188/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 22188/1 - 1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work