See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oznakowania pływającego i brzegowego oraz osprzętu cumowniczego wraz z akcesoriami dla jednostek RZGW w Poznaniu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa znaków żeglugowych, nawigacyjnych pływających i brzegowych oraz tablic informacyjnych i osprzętu cumowniczego wraz z materiałami pomocniczymi na potrzeby śródlądowej drogi wodnej na terenie RZGW w Poznaniu. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część 1 - Dostawa oznakowania nawigacyjnego pływającego uzupełniającego na Kanale Ślesińskim - ZZ Koło, Część 2 - Dostawa oznakowania nawigacyjnego wraz z akcesoriami cumowniczymi rz. Warta - ZZ Koło, Część 3 - Dostawa oznakowania nawigacyjnego wraz z akcesoriami cumowniczymi – ZZ Poznań, Część 4 - Dostawa oznakowania pływającego - ZZ Poznań.
Internal identifier: P.ROZ.270.2.28.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928430 Beacons
Additional classification (cpv): 34928470 Signage, 34990000 Control, safety, signalling and light equipment, 44171000 Plates (construction), 44310000 Wire products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa oznakowania nawigacyjnego pływającego uzupełniającego na Kanale Ślesińskim - ZZ Koło
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa znaków żeglugowych, nawigacyjnych pływających i brzegowych oraz tablic informacyjnych i osprzętu cumowniczego wraz z materiałami pomocniczymi na potrzeby śródlądowej drogi wodnej na terenie RZGW w Poznaniu.1 pkt 18 ustawy Pzp w przedmiotowym postępowaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części określa Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis zamawianego asortymentu dla poszczególnych części określa Załącznik nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 4.Dostarczany asortyment musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Dostarczony asortyment powinien posiadać wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty, świadectwa jakości oraz spełniać wszystkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem. 5. Dostarczony asortyment winien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie poszczególnych produktów w czasie transportu oraz zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych. Odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia ponosi Wykonawca. 6. W przypadku stwierdzenia wady produktu, Wykonawca jest zobowiązany nieodpłatnie wymienić go na produkt wolny od wad. W przypadku dostarczenia artykułów innych niż określone w ofercie lub nienależytej jakości, Wykonawca jest zobowiązany do wymiany na odpowiednie na własny koszt. 7. Cena zaoferowana w Formularzu asortymentowo-cenowym powinna uwzględniać wszystkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia, w tym koszty transportu.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa oznakowania nawigacyjnego wraz z akcesoriami cumowniczymi rz. Warta - ZZ Koło
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa oznakowania nawigacyjnego wraz z akcesoriami cumowniczymi – ZZ Poznań
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa oznakowania pływającego - ZZ Poznań
Internal identifier: Część 4