See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Različni medicinski pripomočki
Description: Različni medicinski pripomočki
Internal identifier: JN11/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LABORATORIJSKA MEDICINA
Description: LABORATORIJSKA MEDICINA
Internal identifier: 505442
Lot: LOT-0002
Title: GINEKOLOŠKO PORODNI ODDELEK
Description: GINEKOLOŠKO PORODNI ODDELEK
Internal identifier: 505443
Lot: LOT-0003
Title: URGENTNI CENTER, INTENZIVA, INTERNI, KARDIO
Description: URGENTNI CENTER, INTENZIVA, INTERNI, KARDIO
Internal identifier: 505444
Lot: LOT-0004
Title: PEDIATRIJA
Description: PEDIATRIJA
Internal identifier: 505445
Lot: LOT-0005
Title: PLJUČNI ODDELEK
Description: PLJUČNI ODDELEK
Internal identifier: 505446
Lot: LOT-0006
Title: INTERNI ODDELEK, KARDIO
Description: INTERNI ODDELEK, KARDIO
Internal identifier: 505447
Lot: LOT-0007
Title: EMBALAŽA - VSI ODDELKI
Description: EMBALAŽA - VSI ODDELKI
Internal identifier: 505448
Lot: LOT-0008
Title: FTH
Description: FTH
Internal identifier: 505449
Lot: LOT-0009
Title: KIRURGIJA
Description: KIRURGIJA
Internal identifier: 505450
Lot: LOT-0010
Title: ORL
Description: ORL
Internal identifier: 505451
Lot: LOT-0011
Title: PATOLOGIJA
Description: PATOLOGIJA
Internal identifier: 505452
Lot: LOT-0012
Title: MATERIALI ZA IMUNOHISTOKEMIJO, SKUPINA II
Description: MATERIALI ZA IMUNOHISTOKEMIJO, SKUPINA II
Internal identifier: 505453
Lot: LOT-0013
Title: MATERIAL VEZAN NA APARATURE
Description: MATERIAL VEZAN NA APARATURE
Internal identifier: 505454
Lot: LOT-0014
Title: MEDICINSKI PRIPOMOČKI ZA VEČ ODDELKOV
Description: MEDICINSKI PRIPOMOČKI ZA VEČ ODDELKOV
Internal identifier: 505455
Lot: LOT-0015
Title: MATERIAL ZA GASTRO
Description: MATERIAL ZA GASTRO
Internal identifier: 505456
Lot: LOT-0016
Title: POTROŠNI MATERIAL ZA PLJUČNI ODDELEK
Description: POTROŠNI MATERIAL ZA PLJUČNI ODDELEK
Internal identifier: 505457
Lot: LOT-0017
Title: POTROŠNI MATERIAL ZA COB
Description: POTROŠNI MATERIAL ZA COB
Internal identifier: 505458
Lot: LOT-0018
Title: LAPAROSKOPSKI INŠTRUMENTI: KIRURGIJA (Deli inštrumentov, ki so kompatibilni z različnimi prijemalkami in škarjami OLYMPUS, ter delovnimi kanali Olympus
Description: LAPAROSKOPSKI INŠTRUMENTI: KIRURGIJA (Deli inštrumentov, ki so kompatibilni z različnimi prijemalkami in škarjami OLYMPUS, ter delovnimi kanali Olympus
Internal identifier: 505459
Lot: LOT-0019
Title: LAPAROSKOPSKI INŠTRUMENTI GINEKOLOGIJA IN UROLOGIJA (Deli inštrumentov ki so kompatibilni z inštrumenti STORZ)
Description: LAPAROSKOPSKI INŠTRUMENTI GINEKOLOGIJA IN UROLOGIJA (Deli inštrumentov ki so kompatibilni z inštrumenti STORZ)
Internal identifier: 505460
Lot: LOT-0020
Title: IGLE VERESS RAZNO
Description: IGLE VERESS RAZNO
Internal identifier: 505461
Lot: LOT-0021
Title: NASTAVKI KOMPATIBILNI Z VIBRACIJSKO ŽAGO ACCULAN
Description: NASTAVKI KOMPATIBILNI Z VIBRACIJSKO ŽAGO ACCULAN
Internal identifier: 505462
Lot: LOT-0022
Title: NASTAVKI KOMPATIBILNI S KIRUŠKIM MOTORJEM ELAN 4
Description: NASTAVKI KOMPATIBILNI S KIRUŠKIM MOTORJEM ELAN 4
Internal identifier: 505463
Lot: LOT-0023
Title: NASTAVKI KOMPATIBILNI Z VIBRACIJSKO ŽAGO SYNTHES
Description: NASTAVKI KOMPATIBILNI Z VIBRACIJSKO ŽAGO SYNTHES
Internal identifier: 505464
Lot: LOT-0024
Title: NASTAVKI KOMPATIBILNI Z VIBRACIJSKO ŽAGO DE SAUTER
Description: NASTAVKI KOMPATIBILNI Z VIBRACIJSKO ŽAGO DE SAUTER
Internal identifier: 505465
Lot: LOT-0025
Title: POTROŠNI MATERIAL ZA MULTILOCK (HUMERALNI ŽEBELJ)
Description: POTROŠNI MATERIAL ZA MULTILOCK (HUMERALNI ŽEBELJ)
Internal identifier: 505466
Lot: LOT-0026
Title: POTROŠNI MATERIAL ZA AIMSTRONG (FEMORALNI ŽEBELJ)
Description: POTROŠNI MATERIAL ZA AIMSTRONG (FEMORALNI ŽEBELJ)
Internal identifier: 505467
Lot: LOT-0027
Title: POTROŠNI MATERIAL ZA CISTONEFROSKOP WOLF
Description: POTROŠNI MATERIAL ZA CISTONEFROSKOP WOLF
Internal identifier: 505468
Lot: LOT-0028
Title: POTROŠNI MATERIAL ZA UROLOGIJO
Description: POTROŠNI MATERIAL ZA UROLOGIJO
Internal identifier: 505469