2. Procedure
Procedure
Title: NUTRAUKTAS Fotoakustinio dujų sudėties analizatoriaus pirkimas (atviras tarptautinis)
Description: Fotoakustinio dujų sudėties analizatoriaus pirkimas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432100 Gas-analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0