2. Procedure
Procedure
Title: AI 2026-0114 - Realiseren kadevernieuwing Weespertrekvaart Oost Overamstel
Description: AI 2026-0114 - Realiseren kadevernieuwing Weespertrekvaart Oost Overamstel Het project kadevernieuwing Weespertrekvaart Oost heeft tot doel het vervangen dan wel realiseren van circa 463 strekkende meter nieuwe kadeconstructies. Circa 300 meter hiervan is gelegen aan de Weespertrekvaart (vaarweg CEMT klasse II) en de overige 170 meter is gelegen aan de noord- en kopse zijde van de insteekhaven. Tot de opgave behoort tevens het slopen van de huidige kadeconstructies. Een gedeelte van de kadeconstructie langs de Weespertrekvaart dient water-ON-doorlatend te worden gerealiseerd
Internal identifier: AI 2026-0114
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45243600 Quay wall construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Realiseren kadevernieuwing Weespertrekvaart Oost Overamstel Het project kadevernieuwing Weespertrekvaart Oost heeft tot doel het vervangen dan wel realiseren van circa 463 strekkende meter nieuwe kadeconstructies. Circa 300 meter hiervan is gelegen aan de Weespertrekvaart (vaarweg CEMT klasse II) en de overige 170 meter is gelegen aan de noord- en kopse zijde van de insteekhaven. Tot de opgave behoort tevens het slopen van de huidige kadeconstructies. Een gedeelte van de kadeconstructie langs de Weespertrekvaart dient water-ON-doorlatend te worden gerealiseerd
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -