2. Procedure
Procedure
Title: DNS Na nákup výpočetní a komunikační techniky, vč. příslušenství a spotřebního materiálu
Description: Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení a užívání dynamického nákupního systému na nákup výpočetní a komunikační techniky, vč. příslušenství a spotřebního materiálu (notebooky, PC, servery, tablety, monitory, mobilní telefony atd.) pro potřeby zadavatele, prostřednictvím DNS.
Internal identifier: LOM/2026/ÚS-8692
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware), 32250000 Mobile telephones, 32420000 Network equipment, 30232000 Peripheral equipment, 48820000 Servers, 30236000 Miscellaneous computer equipment, 32260000 Data-transmission equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Výpočetní technika
Description: Předmět veřejné zakázky zadávané v rámci DNS kategorie č. 1 se rozumí: - Dodávka počítačů, notebooky, monitory, dokovací stanice atd.
Internal identifier: Kategorie č. 1
Lot: LOT-0003
Title: Síťové prvky
Description: Předmět veřejné zakázky zadávané v rámci DNS kategorie č. 3 se rozumí: - Dodávka routerů, switchů, wifi AP atd.
Internal identifier: Kategorie č. 3
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Lot: LOT-0002
Title: Koncová komunikační technika
Description: Předmět veřejné zakázky zadávané v rámci DNS kategorie č. 2 se rozumí: - Dodávka mobilních telefonů, tabletů, IP telefonů atd.
Internal identifier: Kategorie č.2
Main classification (cpv): 32250000 Mobile telephones
Additional classification (cpv): 32260000 Data-transmission equipment