2. Procedure
Procedure
Title: UJMA 2025 - INŽENIRING
Description: Naročilo obsega naloge inženirja in nadzornika pri gradnji pri projektih sanacije po ujmi 16. in 17. novembra, ko je prišlo do prožitve plazov in posledičnih poškodb infrastrukture. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij.
Internal identifier: 4303-0004/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 505384