449629-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services – Wykonanie profilowania początkowego i naprawczego szyn na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy (2 części)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleWykonanie profilowania początkowego i naprawczego szyn na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy (2 części)
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie profilowania początkowego i naprawczego szyn na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy (2 części), w tym: 1) część nr 1 - wykonanie profilowania początkowego i naprawczego szyn na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy, 2) część nr 2 - wykonanie profilowania naprawczego szyn metodą frezowania na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy.
Internal identifierDEZ/061/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurePostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 793) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/282252/notice/public/detailsdostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
LotLOT-0001
Title1. Wykonanie profilowania początkowego i naprawczego szyn na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy
DescriptionPrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest wykonanie profilowania początkowego i naprawczego szyn na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Internal identifierCzęść nr 1
Options
Description of the optionsW ramach zamówienia z prawa opcji Zamawiający przewiduje profilowanie początkowe i naprawcze szyn Vignole’a (szyn kolejowych) o profilu 49E1 oraz szyn rowkowych o profilu 60R2, na odcinkach o łącznej długości 5 528 metrów toru pojedynczego (mtp).
LotLOT-0002
Title2. Wykonanie profilowania naprawczego szyn metodą frezowania na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy
DescriptionPrzedmiotem zamówienia w części nr 2 jest wykonanie profilowania naprawczego szyn metodą frezowania na wyznaczonych odcinkach torowiska tramwajowego na terenie Warszawy. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Internal identifierCzęść nr 2
Description of the optionsW ramach zamówienia z prawa opcji Zamawiający profilowanie naprawcze szyn Vignole’a (szyn kolejowych) o profilu 49E1, szyn rowkowych o profilu 60R2 oraz szyn blokowych o profilu LK1, na odcinkach o łącznej długości 14 086 metrów toru pojedynczego (mtp).