2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług rozwoju komponentów Systemu e-Podatki
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług rozwoju komponentów Systemu e-Podatki, w ramach umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 313 ust. 1 ustawy, przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy ramowej lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotu zamówienia. 2. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”). 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisane zostały w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej (Załącznik nr 2 do SWZ).
Internal identifier: PZP/2026/7/WNP-002697
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001