2. Procedure
Procedure
Title: Vybavení učeben laboratoří Vivária
Description: Dodávka kancelářského a laboratorního vybavení včetně dopravy, montáže a připojení speciálních laboratoří, ordinací, výukových prostorů, skladů a sociálního zařízení Vojenské lékařské fakulty Univerzity obrany v Hradci Králové.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 78758/2025-1322