2. Procedure
Procedure
Title: Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije
Description: Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije. Natančni specifikacija vozila je navedena v tehničnih karakteristikah vozila, ki je priloga razpisa.
Internal identifier: JN-75713
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 505409