See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Računalna oprema i programi za poslovne informacijske sustave (grupe)
Description: Računalna oprema i programi za poslovne informacijske sustave, sukladno Specifikacijama i Troškovnicima za pojedine grupe nabave
Internal identifier: P-26-2026-03-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Stolna računala
Description: Stolna računala, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 1
Internal identifier: P-26-2026-03-01-1
Lot: LOT-0002
Title: Prijenosna računala
Description: Prijenosna računala, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 2
Internal identifier: P-26-2026-03-01-2
Lot: LOT-0003
Title: Monitori
Description: Monitori, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 3
Internal identifier: P-26-2026-03-01-3
Lot: LOT-0004
Title: Prijenosna i tablet računala
Description: Prijenosna i tablet računala, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 4
Internal identifier: P-26-2026-03-01-4
Lot: LOT-0005
Title: Stolna računala i monitori za posebne namjene
Description: Stolna računala i monitori za posebne namjene, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 5
Internal identifier: P-26-2026-03-01-5
Lot: LOT-0006
Title: Prijenosne radne stanice
Description: Prijenosne radne stanice, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 6
Internal identifier: P-26-2026-03-01-6
Lot: LOT-0007
Title: Printeri
Description: Printeri, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 7
Internal identifier: P-26-2026-03-01-7
Lot: LOT-0008
Title: Pretplata (subscription) za Crowdstrike softversko rješenje za zaštitu krajnjih računala i poslužitelja s uključenim EDR, NGAV, Device Control, modulom Identity Threat Protection i podrškom proizvođača (support)
Description: Pretplata (subscription) za Crowdstrike softversko rješenje za zaštitu krajnjih računala i poslužitelja s uključenim EDR, NGAV, Device Control, modulom Identity Threat Protection i podrškom proizvođača (support), sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 8
Internal identifier: P-26-2026-03-01-8
Lot: LOT-0009
Title: Modernizacija CICS sustava - Nabava firewall uređaja
Description: Modernizacija CICS sustava - Nabava firewall uređaja, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 9
Internal identifier: P-26-2026-03-01-9