2. Procedure
Procedure
Title: Przegląd 5-letni hydrozespołu - Elektrownia Wodna Klimkówka
Description: 1 Przedmiotem zamówienia jest sprawdzenie, ocena stanu technicznego i jakości pracy maszyn, urządzeń i instalacji oraz wykonanie niezbędnych prac konserwacyjno-naprawczych hydrozespołu Elektrowni Wodnej Klimkówka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna 2 CPV: Przedmiot główny: 50532300-6 Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów Przedmiot dodatkowy: 45315200-0 Roboty w zakresie turbin 3 Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. Ze względów technologicznych i wykonawczych oraz racjonalnego wydatkowania środków publicznych nie ma możliwości podzielenia go na części. Groziłoby to nadmiernymi trudnościami i kosztami wykonania zamówienia, skutkującymi poważną groźbą nieprawidłowej realizacji zamówienia. 4 Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5 Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6 Zasady dotyczące podwykonawstwa: 6.1 Zamawiający nie wskazuje kluczowych zadań (części zamówienia) w rozumieniu art. 121 ust. 1 Pzp i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę jakiejkolwiek części zamówienia. 6.2 Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. 6.3 Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 6.4 W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. 6.5 Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawierają wzory umów. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp nie określa wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności w zakresie realizacji przedmiotu umowy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie specjalistycznych czynności diagnostycznych, kontrolnych oraz pomiarowych dotyczących urządzeń elektrycznych o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa pracy elektrowni wodnej i ciągłości jej funkcjonowania. Realizacja zamówienia wymaga wykwalifikowanego personelu posiadającego odpowiednie uprawnienia, doświadczenie techniczne oraz specjalistyczną wiedzę z zakresu eksploatacji i diagnostyki hydrozespołów.
Internal identifier: R.ROZ.270.12.66.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1 Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy pzp. 2 Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3 Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532300 Repair and maintenance services of generators
Additional classification (cpv): 45315200 Turbine works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna