See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup dwóch koparko-ładowarek
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych koparko-ładowarek rok produkcji 2026 w ilości 2 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: DPZP/271/568/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43260000 Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki
Description: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: DPZP/271/568/2026 cz. 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki
Description: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: DPZP/271/568/2026 cz. 2