2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) διάρκειας πέντε (5) ετών
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) διάρκειας πέντε (5) ετών» για τις ανάγκες του Δήμου, όπως αναφέρονται και περιγράφονται στις τεχνικές προδιαγραφές τα οποία αποτελούν αναπόσπαστα μέρη της Διακήρυξης αυτής, συνολικής εκτιμώμενης αξίας 3.121.133,32€ ,συμπεριλαμβανομένων των υπέρ τρίτων κρατήσεων, ως και κάθε άλλη επιβάρυνση, συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. Τα οχήματα είναι τα ακόλουθα: A/A ΕΙΔΟΣ CPV ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΚΑΤΑ CPV ΟΜΑΔΑ Α Α.1 Απορριμματοφόρο όχημα δορυφορικού τύπου χωρητικότητας 3κμ Α.2 Απορριμματοφόρο όχημα δορυφορικού τύπου πρέσας χωρητικότητας 6κμ Α.3 Απορριμματοφόρο όχημα τύπου μύλου χωρητικότητας 12κμ Α.4 Τριαξονικό απορριμματοφόρο όχημα τύπου πρέσας χωρητικότητας 23κμ με πλευρική ανύψωση κάδων Α.5 Επιδαπέδιος μεταλλικός κάδος απορριμμάτων χωρητικότητας 3,2κμ ΟΜΑΔΑ Β Β.1 Υδροφόρο όχημα 4X2 χωρητικότητας 10.000 λίτρων ΟΜΑΔΑ Γ Γ.1 Ανοικτό απορριμματοκιβώτιο (container) χωρητικότητας 30κμ Γ.2 Απορριμματοκιβώτιο με συμπίεση (press container) χωρητικότητας 24κμ ΟΜΑΔΑ Δ Δ.1 Καλαθοφόρο τηλεσκοπικού τύπου ύψους 18m
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Οπως αναφέρεται στη διακήρυξη
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Οπως αναφέρεται στη διακήρυξη