2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst balie-en security medewerkers
Description: Water-Link zoekt een leverancier om (onder andere) volgende diensten te voorzien: • Onthaal op het hoofdkantoor te Antwerpen door middel van een baliemedewerker tijdens kantooruren (6-19u) • Bewaking op de site Rumst door middel van een bewakingsmedewerker tijdens kantooruren (6-19u) • Ontgrendeling van het hoofdkantoor te Antwerpen en desactivering van het alarmsysteem voorafgaand de kantooruren, en vergrendeling en activering van het alarmsysteem. • Interventie ter plekke op alle sites van Water-Link op aangeven van alarmsysteem (Antwerpen) of na oproep van onze controlekamer. • Overname camerasysteem buiten de kantooruren • Op afroep: voorzien van mobiele camerasystemen, alle mogelijke diensten mbt de bewaking van onze sites. • Organisatie van rondgangen op onze productiesites • Meldkamerfunctie – 24/7 alarmcentrale waarop onze beveiligingssystemen zijn aangesloten; het continu monitoren van signalen en het ondernemen van actie bij incidenten voor onze brand- en inbraakalarmen
Internal identifier: PPP06P-742/6280/LR0016997
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Main features of the procedure: onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LR0016997_1