449841-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Obsługa serwisowa aparatury endoskopowej i endo-ultrasonograficznej
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleObsługa serwisowa aparatury endoskopowej i endo-ultrasonograficznej
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury endoskopowej i endo -ultrasonograficznej. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usługi w zakresie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw tj. utrzymania w pełnej sprawności techniczno - eksploatacyjnej aparatury endoskopowej i endo-ultrasonograficznej wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr7 do SWZ
Internal identifierDZP.281.52A.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
LotLOT-0002