449845-2026 - Competition
Bulgaria – Ultrasonic heart detector – Доставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията
DescriptionДоставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията
Internal identifier589110
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33112100 Ultrasonic heart detector
5. Lot
LotLOT-0001
TitleДоставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията - 1
DescriptionДоставка на специализирана ултразвукова система от висок клас с приложение в Кардиологията - 1