2. Procedure
Procedure
Title: Ventspils jaunās zvejas ostas piestātnes Nr.2 pārbūve, Ventspilī
Description: Ventspils jaunās zvejas ostas piestātnes Nr.2 pārbūve, Ventspilī būvprojekta izstrāde, autoruzraudzības un būvdarbu veikšana.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services