449849-2026 - Competition
Czechia – Architectural, engineering and surveying services – KoPÚ Rajchéřov
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKoPÚ Rajchéřov
DescriptionPředmětem této veřejné zakázky je vypracování návrhu Komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v k.ú. Rajchéřov včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb. Výsledky pozemkových úprav budou sloužit pro obnovu katastrálního operátu a jako neopomenutelný podklad pro plánování a architekturu krajiny. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Do obvodu KoPÚ je zahrnuta většina katastrálního území bez větších lesních komplexů. Předpokládaná výměra pro KoPÚ Rajchéřov je 283 ha. Důvodem pro zahájení KoPÚ byly žádosti vlastníků více jak poloviny zemědělské půdy v území.
Internal identifierSP8217/2026-505101
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
5. Lot
LotLOT-0001