See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Postępowanie: Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 – 22 części
Description: Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 – 22 części”. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: a) opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ” dla części 1-22 przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, b) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy dla części 1-22 przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Radom
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: a) opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ” dstanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, b) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, w odniesieniu do przedmiotu zamówienia podstawowego odpowiednio: 2. OPCJA nr 1 - zwiększenia wartości zamówienia podstawowego o nie więcej niż 100 % wartości umowy o której mowa w § 4 ust. 2 lit. a) projektu umowy jako zamówienie w ramach prawa opcji. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w zależności od potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego w czasie obowiązywania umowy w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na odbiór odpadów komunalnych. 3. OPCJA NR 2 - wydłużenie terminu realizacji umowy o w ramach zamówienia podstawowego o nie więcej niż 24 miesięcy w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji (opcja nr 1 i opcja nr 2) osobno lub jednocześnie. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków usługi określonych w umowie jako zamówienie podstawowe, w szczególności w zakresie terminów realizacji, jakości usług oraz płatności. 5. Warunkiem uruchomienia opcji jest posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na realizację części zamówienia objętego opcją oraz poprawne i terminowe wykonywanie zamówienia podstawowego przez Wykonawcę. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. 7. Wszelkie informacje dotyczące skorzystania z prawa opcji, Zamawiający zawarł we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Legionowo
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: a) opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ”stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, b) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Nowy Dwór Mazowiecki
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: a) opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ” stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, b) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Mińsk Mazowiecki
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Szydłowiec
Lot: LOT-0006
Title: Części 6 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Piaseczno
Lot: LOT-0007
Title: Cżęść 7 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Grójec
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Żyrardów
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Grodzisk Mazowiecki
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Pruszków
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Sochaczew
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jjednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Gostynin
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jjednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Płock
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jjednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Wołomin
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Garwolin
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: a) opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ” stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, b) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.C
Lot: LOT-0016
Title: Część 16 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jjednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Siedlce
Lot: LOT-0017
Title: Część 17 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jjednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Białobrzegi
Lot: LOT-0018
Title: Część 18 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jjednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Łosice
Lot: LOT-0019
Title: Część 19 Usługi odbioru odpadó w komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Pułtusk
Lot: LOT-0020
Title: Część 20 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Przasnysz
Lot: LOT-0021
Title: Część 21 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Maków Mazowiecki
Lot: LOT-0022
Title: Część 22 Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 - lokalizacja Ostrów Mazowiecka