2. Procedure
Procedure
Title: DNS – Dodávka a instalace plotů, elektrických bran, branek a sloupů pro parkovací objekty II
Description: Předmětem zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS). Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky a instalace: • plotů a branek • elektrických bran • sloupů pro instalaci kamer • a dalších zařízení pro parkovací, případně i jiné objekty na území hlavního města Prahy. Předmětem dílčích zakázek může také být: • Záruční, nezáruční a pozáruční servis. • Zprovoznění dodaných věcí a zajištění příslušných revizí. • Zpracování dokumentace (realizační, dílenské, skutečného provedení). Zadavatel předpokládá uzavírání dílčích smluv s následujícími základními požadavky: • Dodávka a instalace oplocení dle příslušné dokumentace; • Dodávka a instalace elektricky ovládaných branek dle příslušné dokumentace včetně instalace souvisejících elektrických rozvodů, jejich zapojení a zprovoznění; • Návrh provedení elektrických bran s ohledem na rozměry vjezdu, jejich umístění a frekvenci průjezdů (velikosti parkoviště) včetně dílenské dokumentace; • Dodávka a instalace elektricky ovládaných bran dle příslušné dokumentace včetně instalace souvisejících elektrických rozvodů, jejich zapojení a zprovoznění; • Dodávka a instalace sloupů (nosných prvků) pro následnou instalaci kamer a dalších zařízení dle příslušné dokumentace; • Dokumentace skutečného provedení; • Záruka na ploty, vstupní branky a sloupy; • Záruka na brány a jejich elektricky poháněné ústrojí; • Dodávky náhradních dílů a komponent kompatibilních s dodaným řešením a další. Podrobně bude předmět plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS, včetně technických, obchodních a platebních podmínek a parametrů vymezen vždy v rámci jednotlivých Výzev k podání nabídek v souladu s § 141 ZZVZ.
Internal identifier: 1
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: užší řízení pro zavedení dynamického nákupního systému
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment, 34928200 Fences
5. Lot
Lot: LOT-0001