450028-2026 - Competition
Czechia – Filtering apparatus – Čističky vzduchu včetně spotřebního materiálu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleČističky vzduchu včetně spotřebního materiálu
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky čističek vzduchu včetně pravidelných dodávek spotřebního materiálu.
Internal identifierOŘN-37/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 42514300 Filtering apparatus
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsVZZ – průběžné a opakované dodávky čističek vzduchu vč. spotřebního materiálu při zadavatelem předpokládané spotřebě za další 2 roky po uplynutí 5 let od uzavření smlouvy. VZZ – ve vztahu k maximálnímu odběru, kdy si zadavatel vyhrazuje právo od dodavatele ročně objednat a odebrat až o 100 % více, než je stanovený roční odhad spotřeby uvedený v cenové tabulce (příloha č.4 ZD). VZZ - inflační vlivy při průběžných a opakovaných dodávkách čističek vzduchu vč. spotřebního materiálu 5 let s možností prodloužení za další 2 roky. Další vyhrazené změny závazků dle §100 ZZVZ jsou uvedené v bodě 8 Zadávací dokumentace.