2. Procedure
Procedure
Title: VIEŠOJO TRANSPORTO TVARKARAŠČIŲ PLANAVIMO, SKELBIMO, KELIONIŲ PLANAVIMO, GPS STEBĖSENOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS LICENCIJŲ, DIEGIMO, KONFIGŪRAVIMO, INTEGRAVIMO IR TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti Viešojo transporto tvarkaraščių planavimo, skelbimo, kelionių planavimo, GPS stebėsenos programinės įrangos licencijų, diegimo, konfigūravimo, integravimo ir techninės priežiūros paslaugas.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72210000 Programming services of packaged software products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0