2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties gemeentelijk vastgoed
Description: Deze Europese niet-openbare aanbesteding betreft een raamovereenkomst verdeeld in 4 percelen met betrekking tot Elektrotechnisch en Werktuigbouwkundig onderhoud voor gemeentelijk vastgoed. De opdracht omvat op hoofdlijnen o.a: E-installaties • NEN 3140 • Verlichting • Noodverlichting • Brandmeldinstallaties • CO/LGP-installaties • Toegangscontrole • Beveiliging W-installaties • Verwarmingsinstallaties • Luchtbehandeling • Koeling • Sanitair • Regeltechniek Daarnaast aangeven: • Preventief onderhoud; • Correctief (storings-)onderhoud 24/7; • Planmatig onderhoud; • Technisch beheer (o.a. MJOP, assetbeheer); • Optioneel: projecten, mutaties en verduurzaming.
Internal identifier: 2026-6042
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45259000 Repair and maintenance of plant
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Werktuigbouwkundige installaties Complex
Description: Dit perceel betreft het onderhoud voor de complexe werktuigbouwkundige installaties.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Werktuigbouwkundige Regulier VGL (Veghel)
Description: Dit perceel betreft het onderhoud voor reguliere Werktuigbouwkundige installaties voor de locaties in Veghel.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Werktuigbouwkundige Regulier S-SO (Schijndel – Sint-Oedenrode)
Description: Dit perceel betreft het onderhoud voor de reguliere Werktuigbouwkundige installaties op de locaties Schijndel en Sint-Oedenrode
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Elektrotechnische installaties
Description: Dit perceel betreft het onderhoud voor de elektrotechnische installaties in de gemeente Meierijstad.
Internal identifier: 4