450079-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – "Ремонт на покриви, санитарни възли и мерки за енергийна ефективност на сгради с идентификатори 65231.904.211.1 и 65231.904.211.6"( ОУ "Христо Максимов" гр. Самоков)
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title"Ремонт на покриви, санитарни възли и мерки за енергийна ефективност на сгради с идентификатори 65231.904.211.1 и 65231.904.211.6"( ОУ "Христо Максимов" гр. Самоков)
Description"Ремонт на покриви, санитарни възли и мерки за енергийна ефективност на сгради с идентификатори 65231.904.211.1 и 65231.904.211.6"( ОУ "Христо Максимов" гр. Самоков), съгласно КСС и Проекти
Internal identifier592843
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0001