See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Υπηρεσίες Συντήρησης και Υποστήριξης του Εξοπλισμού Εκτύπωσης, Αναπαραγωγής και Σάρωσης Δήμου Παύλου Μελά
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι υπηρεσίες συντήρησης, επισκευής, αναβάθμισης και τεχνικής υποστήριξης του εκτυπωτικού εξοπλισμού των υπηρεσιών του Δήμου και των Σχολικών του Μονάδων. Στο αντικείμενο περιλαμβάνεται η προμήθεια ανταλλακτικών, αναλωσίμων υλικών (πλην χαρτιού), η διάθεση εξοπλισμού αντικατάστασης όπου απαιτείται, καθώς και η κάλυψη όλων των σχετικών δαπανών μετακίνησης και τεχνικής υποστήριξης.
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50313000 Maintenance and repair of reprographic machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1 – Υπηρεσίες Δήμου Παύλου Μελά
Description: Υποστήριξη εκτυπωτικού εξοπλισμού σε περισσότερες από 350 θέσεις εργασίας, οι οποίες είναι κατανεμημένες σε 72 διαφορετικά σημεία εγκατάστασης (κτίρια, υπηρεσίες, ΚΕΠ κλπ.), εκτιμώμενης αξίας 81.840,00€ πλέον Φ.Π.Α
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 2 – Πρωτοβάθμιες Σχολικές Μονάδες (Νηπιαγωγεία – Δημοτικά)
Description: Υποστήριξη εξοπλισμού σε 67 σχολικές μονάδες, οι οποίες εξυπηρετούν 396 τμήματα και 7.183 μαθητές εκτιμώμενης αξίας 76.020,00€ πλέον Φ.Π.Α
Lot: LOT-0003
Title: Τμήμα 3 – Δευτεροβάθμιες Σχολικές Μονάδες (Γυμνάσια – Λύκεια):
Description: Υποστήριξη εξοπλισμού σε 25 σχολικές μονάδες, οι οποίες εξυπηρετούν 356 τμήματα και 7.431 μαθητές εκτιμώμενης αξίας 75.480,00€ πλέον Φ.Π.Α