2. Procedure
Procedure
Title: Realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. „Prace na linii kolejowej nr 143 na odcinku Wrocław Psie Pole – Wrocław Sołtysowice”
Description: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie następujących elementów: kompleksowa modernizacja dwutorowej zelektryfikowanej linii kolejowej nr 143 na odcinku od km 152,720 do km 155,974 w zakresie: 1) prac przygotowawczych i towarzyszących (m.in. wycinka drzew i krzewów, geodezyjna obsługa budowy, zagospodarowanie terenu po robotach, uzupełniające prace projektowe, certyfikacja, budowa i utrzymanie tymczasowych dróg i placów składowych), 2) układu torowego i odwodnienia torów, 3) obiektów inżynieryjnych, 4) układów drogowych, 5) obiektów obsługi podróżnych, 6) obiektów kubaturowych, 7) sieci trakcyjnej, 8) sterowania ruchem kolejowym, 9) telekomunikacji, 10) elektroenergetyki, 11) instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych, 12) urządzeń ochrony środowiska, 13) usunięcie kolizji z projektowaną infrastrukturą. Parametry techniczno-ruchowe po modernizacji: • Prędkość maksymalna dla pociągów pasażerskich – 120km/h, • Prędkość maksymalna dla pociągów towarowych – 80 km/h, • Dopuszczalny nacisk osi na torach nr 1 i 2 – 221 kN, • Docelowe kody ruchu według TSI (P4 dla ruchu pasażerskiego i F2 dla ruchu towarowego), • Maksymalna długość pociągów: 630 m, • Skrajnia budowli: - GPL-1 dla obiektów przebudowanych (GPL-2 dla obiektów nowobudowanych) zgodnie z dokumentacją projektową, • Długość peronów – min. 150 m, • Wysokość peronów – 0,76 m,( w miejscach ochrony konserwatorskiej 0,55 m). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Tom III SWZ.
Internal identifier: 9090/IREZA4/01910/02013/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45234000 Construction work for railways and cable transport systems, 45300000 Building installation work, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001