2. Procedure
Procedure
Title: Výstavba bytového domu Světovar A1 – A4
Description: Předmětem této veřejné zakázky je realizace novostavby bytového domu včetně všech souvisejících stavebních objektů, technologií, napojení na inženýrské sítě, venkovní úpravy, komunikace a sadové úpravy. Stavba bude realizována v areálu Světovar, který je ohraničený ulicemi Koterovská ul. a Slovanská alej – na pozemcích parc. č. 3942/1, 3953/1, 3953/27, 3953/28, 14376/1, 14384/1, 14389 v katastrálním území Plzeň. Nový bytový dům bude sloužit primárně pro bydlení. V 1NP se bude nacházet nebytový prostor, který zatím není určený, předběžně se však počítá s jeho využitím pro prodejnu potravin.
Internal identifier: 23TUOIN28
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001