450164-2026 - Competition
Poland – Electrical installation work – "Budowa przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną"
Contract or concession notice – standard regime
Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title"Budowa przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną"
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach projektu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat Środowisko 2021 – 2027 (FEnIKS) Numer umowy o dofinansowanie: FENX.02.04-IW.01-0051/24
Internal identifierSA.270.3.2.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 45310000 Electrical installation work
Additional classification (cpv): 45311200 Electrical fitting work, 45311000 Electrical wiring and fitting work
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2).
450164-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras - Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoSA.270.3.2.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Naturaleza complementaria del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 45310000 Trabajos de instalación eléctrica
Clasificación adicional (cpv): 45311200 Trabajos de instalación de accesorios eléctricos, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos
5. Lote
LoteLOT-0001
450164-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd - Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSA.270.3.2.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Lepingu täiendav olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 45310000 Elektripaigaldustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45311200 Elektriseadmete paigaldustööd, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
450164-2026 - Kilpailu
Puola – Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt – "Budowa przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną"
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat - Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteSA.270.3.2.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Täydentävä hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45311200 Sähköasennustyöt, 45311000 Sähköjohto- ja asennustyöt
450164-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha - Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachSA.270.3.2.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Cineál breise an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
450164-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi - Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaSA.270.3.2.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Dodatna priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinstalacijski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45311200 Elektromontažni radovi, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
450164-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Leveringen
Interne identificatiecodeSA.270.3.2.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Aanvullende aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 45311200 Aanbrengen van elektrische fittings, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings
5. Perceel
PerceelLOT-0001
450164-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Installation av elektriska ledningar och armatur – "Budowa przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną"
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader - Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareSA.270.3.2.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
Ytterligare klassificering (cpv): 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001