450176-2026 - Competition
Poland – Laboratory pipettes and accessories – PN-50/26 Sukcesywna dostawa pipet automatycznych oraz plastikowych akcesoriów laboratoryjnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePN-50/26 Sukcesywna dostawa pipet automatycznych oraz plastikowych akcesoriów laboratoryjnych
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa pipet automatycznych oraz plastikowych akcesoriów laboratoryjnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) oraz w załączniku nr 3a do SWZ (wymagania dodatkowe) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifierPN-50/26 Sukcesywna dostawa pipet automatycznych oraz plastikowych akcesoriów laboratoryjnych
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureZamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026- 129660.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
LotLOT-0001
TitleSukcesywna dostawa pipet automatycznych oraz plastikowych akcesoriów laboratoryjnych
DescriptionSukcesywna dostawa pipet automatycznych oraz plastikowych akcesoriów laboratoryjnych
Internal identifierPN-50/26